Dřezy
Dřezy dodáváme s kompletní výtokovou armaturou (sifonem). Z materiálů, které dodáváme, to jsou dřezy plechové nerezové nebo nerez DEKOR (tkaná textura). Nabídnout můžeme i dřezy fragranitové (napodobenina kameniny). Vše dodáváme od renomovaných výrobců (originální značky).

Místo pro dřez v pracovní desce vyřízneme, dřez usadíme a namontujeme. Připojení dřezu k rozvodům vody a odpadům neprovádíme.

Úchytky
K výběru je velké množství úchytek. Úchytky jsou vždy kovové nebo v kombinaci kov a dřevo, případně celodřevěné, nikoliv plastové. Barevné provedení je dle druhu úchytky, převážně ve třech odstínech: satin chrom, satin nikl (matné) a chrom (lesklé). Přehled úchytek.

Drátěný program
Drátěným programem nazýváme např. výsuvné boční koše; výsuvné, otvírané potravinové skříně; odkapávače; otočné, výsuvné karusely do rohových skříněk, ale také různé košíky, věšáky, tyčky. Klademe velký důraz na kvalitní drátěný program. Protože je drátěný program vystavován velkým zátěžím a častému používání, montujeme pouze oveřené značky drátěných programů, které zabezpečí kvalitu a praktičnost.

Drobné doplňky
Do drobných doplňku můžeme zařadit různá osvětlení kuchyní, příborníky, věšáky na utěrky, odpadkové koše apod.