Říká se, že: “Kuchyně společně s obývacím pokojem, tvoří pomyslné srdce domova.” A domov by měl sloužit převážně k relaxaci a odpočinku. I proto věnujeme výrobě kuchyní spoustu času a chceme, aby nová kuchyně byla nejenom hezká, ale i praktická a dlouhodobá součást Vašeho domova.

V níže uvedených bodech si můžete přečíst něco málo o návrhu a výrobě kuchyňské linky.

Velkým pomocníkem a rádcem při navrhování nové kuchyňské linky je systém plánování vyvinutý firmou Blum DYNAMIC SPACE. Najdete zde informace od plánování zón v kuchyni až po praktické rady. Za zmínku stojí i předvedení kuchyně a možnosti použití kování Blum, video zde.

Zaměření
Prvotním úkonem je zaměření místnosti, nebo části místnosti, kde má být linka umístěna; zaměřit se musí i rozmístěné rozvody plynu, vody, elekřiny. Následuje domluva na možnostech velikosti a tvaru kuchyňské linky. Dalším krokem je komunikace se zákazníkem a zjištění jeho podrobnějších představ a přání.

Výběr materiálu
Následuje výběr materiálu. Materiál se vybírá na dvířka, korpus (tělo skříňky), pracovní desku, popřípadě zádovou desku (místo kachliček). V nabídce máme mnoho odstínů ať už dřevodekorů nebo uni barev. Používané materiály jsou LTD na korpusy, popřípadě i na dvířka. Dvířka ale převážně dodáváme foliovaná, můžeme nabídnout i masivní či lakovaná. Pracovní desky jsou jsou opět dřevotřískové desky potažené folií. Ve stejném dekoru můžeme nabídnout i zádové desky místo kachliček. Více informací v sekci “materiály”.

Kování
Třetím krokem je výběr kování. Montujeme kování od firmy Blum. Kování se dá rozdělit na dvě základní skupiny – a to s dotlumením (u firmy Blum s názvem BLUMOTION) nebo levnější varianta bez dotlumení. Více o kování se dozvíte v sekci “kování”.

Vybavení
Čtvrtým krokem je výběr vybavení – dřezů, úchytek, potravinových skříní, odpadkových košů, příborníků, výsuvných košů, drátěného programu, osvětlení, skla a mnoho dalšího. Více informací v sekci “vybavení”.

Spotřebiče
Součástí kuchyňské linky jsou i spotřebiče. Našim dodavatelem spotřebičů je Medo Electro Břeclav Poštorná. V případě zájmu o spotřebiče doporučujeme navštívit prodejnu Medo a tam společně s obsluhou vybrat nejvhodnější spotřebiče pro kuchyni dle Vašich požadavků. Více informací v sekci “spotřebiče”.

Návrh
Po vzájemném předání potřebných informací následuje zpracování návrhu obvykle do pěti dnů. Vypracovaný návrh Vám předložíme a následně jej s Vámi konzultujeme. Pokud se Vám návrh líbí a pokud již proběhl veškerý výběr materiálů a doplňků, přichází další krok – a to vypracovaní kalkulace s rozměrovým výkresem. Více informací v sekci “návrhy”.

Posledním krokem před výrobou je seznámení s cenovou nabídkou (cena je vždy konečná včetně dopravy a montáže). V případě souhlasu vystavíme zálohovou fakturu (60 % z celkové částky) a dojde k předání rozměrového plánu. V tomto okamžiku je domluven i předběžný termín montáže. Následuje výroba. Těsně před dokončením výroby kontaktujeme zákazníky a domlouváme přesný termín montáže. V domluveném termínu je nová kuchyně přivezena a následně namontována. Po namontování je zákazníkovi kuchyně předvedena a vysvětlena údržba. Po kontrole kuchyně zákazníkem je předložena faktura s doplatkem.

Připojení vody, plynu, elektřiny neprovádíme, je potřeba si sjednat odborného pracovníka (zapojení spotřebičů a dřezu).

Záruční doba kuchyně je 2 roky. Samozřejmostí je i pozáruční servis.