Výrobě vestavěných skříní věnujeme (stejně tak jako u kuchyní) velkou pozornost. Vestavěná skříň, či dokonce šatní místnost, je nedílnou součástí každého domu, bytu. Praktické denní používání je nezbytným požadavkem, zejména na kvalitu. Mnohdy je v bytech jediným úložným prostorem nejen pro oděvy, ložní prádlo, ručníky, ale i pro ostatní věci (pracovní pomůcky, nářadí, apod). Z toho důvodu je plánování, rozvržení, či zvolení doplňků ve skříni nezbytné. Je vhodné si před samotným navržením skříně rozmyslet, co všechno chceme do skříně ukládat.

Zaměření
Místo pro vestavěnou skřín si vždy přijedeme nejprve vyměřit.

Kování
Po změření následuje podrobná domluva se zákazníkem (zjištění jeho představ), kdy první otázkou je, jak se má skříň otvírat. Existují dva základní typy: posuvné dveře, nebo otvíravé dveře. Dalším typem jsou skládané dveře – je to kompromis mezi oběma typy. Nejpoužívanější dvěře jsou posuvné. Z kování Vám můžeme nabídnout buď s dotahem (tlumením) nebo bezdotahu (bez tlumení) a to jak u posuvných, tak i u otvíravých dveří. Více v sekci “kování”.

Vybavení
Druhou otázkou je již na začátku zmiňovaný dotaz, a to na druh věcí, které budou do skříně ukládány. Dle věcí a jejich rozměrů se pak dá skříň dovybavit různými funkčními doplňky, jako jsou zásuvky, košíky, botníky, pevné nebo výsuvné police, věšáky na kalhoty, věšáky na kravaty, hůlky (pevné nebo sklopné), různé druhy osvětlení. Více v sekci “vybavení”.

Materiál
Dalším krokem je výběr materiálu. Materiálem, jež se na výrobu používá, jsou LTD, tl. 18 mm. Dveře se vyrábí buď jednobarevné, v kombinaci se sklem či zrcadlem, nebo kombinací více barev. Úchyty u posuvných dveří jsou řešeny ALU profilem, který je umístěn po celé délce dveří. Je možnost si vybrat ze tří barev profilů. Více v sekci “materiály”.

Návrhy
Po vzájemné domluvě a zjištění potřebných informací zhotovíme návrh a kalkulaci vestavěné skříně. Návrh je vykreslen ve zvolených barvách. V návrhu můžete vidět skříň s dveřmi a skříň bez dveří (tj. rozložení vnitřních úložných prostor). Více v sekci “návrhy”.

Po odsouhlasení návrhu a ceny (pokud tedy již nejsou požadovány další změny), je vystavena zálohová faktura (60 % z celkové částky). Cena je vždy uváděna včetně dopravy a montáže. Zhotovení vestavěné skříně je od 2 týdnů (dle náročnosti a složitosti vybavení). Montáž je provedena v předem domluveném termínu. Po namontování je zákazníkovi skříň předvedena, vysvětlena údržba a funkčnost.

Záruční doba je 2 roky, samozřejmostí je i pozáruční servis.